Na corona veilig terug naar kantoor

We bereiden ons voor op een terugkeer naar kantoor. Maar hoe organiseer je dat en hoe doe je dat veilig? Veel medewerkers werken steeds meer vanaf huis en vinden de mix tussen thuiswerken en werken op kantoor prettig.

Wij zorgen ervoor dat medewerkers eenvoudig een werkplek, vergaderruimte en/of parkeerplaats op afstand kunnen reserveren in MS Outlook. Rekening houdend met de 1,5 meter maatregelen die nu van toepassing zijn. Mocht er toch onverhoopt iemand besmet zijn. Dan kan met behulp van onze rapportagetool de betrokken medewerkers gewaarschuwd en geïnformeerd worden hoe te handelen.

Verder geeft deze flexwerkplekmanagement tool inzicht
in het daadwerkelijke gebruik van werkplekken en vergaderruimtes. Zo krijgt u
belangrijke antwoorden op facilitaire- en vastgoed vraagstukken hoe uw kantoren
in te richten voor het nieuwe werken.

Wilt u demo of een pilot? Klik op de onderstaande link voor meer informatie: https://letthingstalk.nl/werkplekmanagement-eenvoudig-reserveren-van-werkplekken-vergaderruimtes-en-parkeerplaatsen/

Share
Go Top